Введіть Ваш телефон та пароль:


Увійти за допомогою
пошти:

Введіть Ваші дані:
Авторизація

Пароль должен быть не менее 6 символов длиной.

Відгук:
9:00 - 18:00
ПН - ПТ
(093) 1000-849
(099) 1000-849
(097) 1000-849

Зворотній дзвінок:
0
Кошик
пустий

Програма лояльності
Для постійних клієнтів                                     Bronze Silver Gold
Умови надання знижки Реєстрація на FishingStock.ua

Загальна сума купівлі від 5000 грн. до 9999 грн. 

Загальна сума купівлі від 10000 грн. до 14999 грн.   Загальна сума купівлі понад 15000 грн. 
Знижка  10%                                     12% 14% 15%


БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА – при замовленні товарів на суму від 1000 грн (з урахуванням знижок) доставка службою Нова Пошта до відділення одержувача здійснюється за рахунок інтернет-магазину Fishingstock.ua.

Ми розробили спеціальну знижкову програму, що надає постійним покупцям ще вигідніші умови придбання кращих риболовних снастей та приладдя від лідерів світового ринку.

За номінальною ціною, вказаною на сайті за замовчуванням, товар купують лише ті покупці, які поки що не планують подальшої співпраці з нашим інтернет-магазином та не проходять процедуру реєстрації на сайті як користувача.
Незареєстровані користувачі можуть придбати товар зі знижкою лише у розділах «Розпродаж та Акції».

Після реєстрації Ви потрапляєте до категорії постійних клієнтів, які отримують право на придбання товару зі знижкою 10% на всі товари магазину.


Зверніть увагу:
Якщо Ви зареєструвалися, то знижка 10% пропонується Вам вже за першої покупки.


Тепер при авторизації на нашому порталі та переході до інтернет-магазину Ви відразу побачите ціну товару з урахуванням Вашої знижки – номінальна ціна відображається у вигляді перекресленого значення, а поряд з нею вказана ціна, що пропонується на даний товар особисто Вам.

Коли загальна сума Ваших покупок одноразова або за нагромадженням від 5000 грн. до 9999 грн. (Bronze) – Ваша знижка складе 12%.

Коли загальна сума Ваших покупок закупівлі одноразова або за нагромадженням від 10 000 грн. – до 14 999 грн. (Silver) – Ваша знижка складе 14%.

Коли загальна вартість Ваших покупок одноразова або за нагромадженням понад 15 000 грн. (Gold) – Ваша знижка складе 15%.


На товари у розділі "РОЗПРОДАЖ", "АКЦІЇ" додаткові знижки не поширюються.

ПОДАРУНКИ НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ.

З нагоди дня народження ми надамо вам максимальну знижку 15%.
Знижка може бути надана в період за 1 тиждень до та 1 тиждень після дня Вашого Дня Народження. Підтвердженням є надання скан-копії паспорта (стор.1).

Компетентність наших консультантів (практикуючих рибалок та спортсменів-спінінгістів) та постійна наявність на нашому складі найбільш популярних та затребуваних товарів ставлять наших постійних клієнтів у найбільш вигідні умови серед інтернет-магазинів риболовних товарів.

Приєднуйтесь до партнерів рибальського порталу FishingStock.ua – реєструйтесь та переконайтесь у всьому самі!
Відправити нам повідомлення: