Введіть Ваш телефон та пароль:


Увійти за допомогою
пошти:

Введіть Ваші дані:
Авторизація

Пароль должен быть не менее 6 символов длиной.

Відгук:
9:00 - 18:00
ПН - ПТ
(093) 1000-849
(099) 1000-849
(097) 1000-849

Зворотній дзвінок:
0
Кошик
пустий
 

Команда "FishingStock Team"  Алесей Лисица.jpg


Капітан команди Олексій Лисиця, Майстер спорту України міжнародного класу!

Team Fishingstock
 

Історія команди "FishingStock Team"  Завершувався далекий 2009 рік. Двом рибалкам – Близнюку Назарію та Терещенку Костянтину, прийшла ідея зробити крок до спорту професійного – створити і всіляко підтримувати спінінгову команду, яка б не поступалася нікому в країні. Вирішили та зробили!


НазарНазар

Назар2Костя2.jpg


На перший свій турнір «FishingStock Team» вийшла у гарній, яскравій формі, з логотипами риболовних брендів, з найсучаснішими на той момент снастями, але головне – з прагненням перемогти та бути найкращими. Капітаном тієї «FishingStock Team» був Терещенко Костянтин, на той момент один із найуспішніших спінінгістів країни. Йому вірну компанію склали Поляков Володимир та Лисиця Олексій. Дебютом була «Фігурівка 2010», яка збирала на той час найкращих спінінгістів лівобережної України і вважалася певною мірою еталоном якості та презентабельності спортивних заходів. "FishingStock Team" виграла тоді і особистий, і командний заліки.


FS-team.jpg


У перший же свій спортивний сезон «FishingStock Team» стала найкращою береговою командою України. На наступний рік «FishingStock Team» мала намір поборотися за медалі ще й у човновому спорті. Два екіпажі: Терещенко К./Близнюк Н. та Лисиця А./Поляков В. впевнено пройшли відбори та вибороли путівку на Кубок України. Срібло тоді дісталося команді. Були ще цього року яскраві виступи, тому до фінішу сезону 2011 «FishingStock Team» – найкраща човнова команда країни.


Fs Team.jpgНа сьогоднішній момент у скарбничці колективу понад півсотні комплектів нагород, титули «Чемпіонів світу», «Чемпіонів України», «володарів Кубка України», звання «Майстрів спорту», зокрема Міжнародного класу. В українському спінінгу однозначно немає більш титулованої команди.Команда FS Team


Склад команди 2014 року: Олексій Лисиця, Олег Сизон, Максим Нестерцов.


.

Команда Fishingstock Team 2017


Склад команди «FishingStock Team» на поточний час: Лисиця Олексій, Панежда Олександр, Грибачов Андрій, Мироненко Юрій (зап.).Кубки


Історія «FishingStock Team», без сумніву, славна, та головне – вона продовжується. За неповних вісім років склад команди кілька разів змінювався, але завжди команда залишалася на вершині рибальсько-спортивного олімпу. Дякую і Вам, дорогі наші друзі, за те, що разом із нами стільки років!

 Відправити нам повідомлення: