Введіть Ваш телефон та пароль:


Увійти за допомогою
пошти:

Введіть Ваші дані:
Авторизація

Пароль должен быть не менее 6 символов длиной.

Відгук:
9:00 - 18:00
ПН - ПТ
(093) 1000-849
(099) 1000-849
(097) 1000-849

Зворотній дзвінок:
0
Кошик
пустий

Про компанію


Вітаємо, шановні колеги із захоплення, рибалки-аматори та спортсмени! 


Команда Fishingstock Team вітає Вас на сайті інформаційно-комерційного порталу Fishingstock.ua! 


Тут потужно і рівно б'ється пульс сучасного спінінга у всіх його проявах: човновий і береговий лов, аматорська рибалка та спорт найвищих досягнень, трофейна риболовля та риболовні експедиції.

Риболовний інтернет-магазин Fishingstock є офіційним представником світових брендів сучасних товарів для риболовлі та пропонує найсучасніші товари від силіконових приманок до спінінгів від провідних світових виробників.

Інтернет-магазин Fishingstock - один із найкращих в Україні. Наші фахівці – риболови-спортсмени з команди Fishingstock Team – чудово володіють усіма нюансами застосування найсучасніших риболовних снастей та приманок. Вони готові поділитися з Вами всім своїм досвідом. У нас Ви можете проконсультуватися з питань придбання, компонування та застосування сучасних снастей, з техніки лову хижих риб, з екіпірування та спорядження. Наша команда завжди готова допомогти.

Ваші замовлення, питання, побажання та зауваження, розміщені Вами на цьому сайті, або надіслані на адресу shop@fishingstock.ua, будуть негайно опрацьовані, розглянуті, прийняті до відома. 

Ми завжди раді спілкуванню з нашими клієнтами та колегами із захоплення. Якщо у вас є будь-які побажання, пропозиції, зауваження щодо роботи нашого порталу та інтернет-магазину снастей – звертайтесь до нас у будь-якій зручній для Вас формі: на форумі, у коментарях до блогів та новин, за допомогою онлайн-консультації, по телефону або поштою, наша адреса - shop@fishingstock.ua


 

 
Відправити нам повідомлення: