Введіть Ваш телефон та пароль:


Увійти за допомогою
пошти:

Введіть Ваші дані:
Авторизація

Пароль должен быть не менее 6 символов длиной.

Відгук:
9:00 - 18:00
ПН - ПТ
(093) 1000-849
(099) 1000-849
(097) 1000-849

Зворотній дзвінок:
0
Кошик
пустий
22.03.2021

НАДХОДЖЕННЯ ЕКСКЛЮЗИВНИХ ТОВАРІВ З ЯПОНІЇДрузі! Нарешті отримали поставку ексклюзивної продукції з Японії:


Воблери:


Воблер Deps Balisong Minnow 130 SP (130 мм, 24 гр, 1,5m)один з легендарних воблерів - мінноу, що входить в першу п'ятірку будь-якого рейтингу приманок цього класу, який прославився серед рибалок на всіх континентах, серед професіоналів та любителів.
Воблер Madness Shiriten VIBE 53 (53mm, 8,5gr)
Воблер Madness Shiriten VIBE 73 (73mm, 17gr)
та
Воблер Madness Shiriten VIBE 53 Tungsten (53mm, 12gr) - Наявність цікавих забарвлень воблерів і висока якість виконання розмальовки, допоможе в досягненні результатів.


Аксесуари SHIMANO:

 1. Ножиці Shimano CT-923R - відмінний вибір для рибалки, який прагне до мінімізації займаного місця і ваги снастей: розмір ножиць в складеному стані всього 50,5 × 23,5 × 17,5 мм.
 2. Вузлов'яз Shimano Bobbin Winder Light TH-201M зручне пристосування для якісного зв'язування тонкої основний плетеної жилки (PE) з поводкового матеріалу.
 3. Набір куканів Shimano Stringer Set RP-212R і набір крючків для нього - це оригінальна система прив'язки, яка дозволяє прикріплювати і від'єднуватися до мотузки одним рухом.
 4. Кусачки універсальні Shimano CT-542P - відмінний багатофункціональний інструмент, який повинен бути в арсеналі кожного спінінгіста.

 


Аксесуари Daiichiseiko:

 1. Ножиці Daiichiseiko MC Scissors 25 - створені японськими інженерами Daiichiseiko (Osaka) з надміцної сталі з гострою заточкою, яка дозволяє перерізати шнур будь-якого, навіть самого тонкого діаметра без зажовування і натягування.
 2. Вузлов'язи Daiichiseiko Knot Assist 2.0 і Daiichiseiko Pickers - за допомогою даних інструментів ви зможете зв'язати найтонший шнур з флюорокарбоновим повідцем з мінімальними втратами міцності.
 3. Захоплювачі для риби Daiichiseiko Wanigrip MC і Daiichiseiko Wanigrip Mini MC - це для тих, хто не хоче травмувати руки об шипи, колючки і зуби дрібного хижака. Він дозволяє зафіксувати рибу і вивільнити гачки приманки, а потім або відпустити, або перемістити в місце тимчасового зберігання ваш трофей.
 4. Станок для намотки ліски Daiichiseiko Kousoku Recycler 2.0 - інструмент для намотування й перемотування лісок і шнурів. Являє собою систему блоків з кріпленням до столу і тримачем для бобіни. Завдяки системі блоків і зручною рукояті процес змотування і намотування шнура займає лічені секунди.

 


Аксесуари Daiwa:

 1. Кусачки універсальні Daiwa Field Plier 2 130HB - крихітні і дуже гострі рибальські ножиці для шнура, лісок і флюорокарбона, що відсікають навіть найтоншу нитку легко і чітко.
 2. Вузлов'яз Daiwa Eight Knot Tool - розроблений для зв'язування плетених лісок і повідків. Зав'язувати вузли за допомогою цього інструменту дуже просто!
 3. Тримач приманки Daiwai Lure Hook Holder - акуратний тримач для фіксації приманки на вудилище.
 4. Неопренова ручка Daiwa Presso RodStand Powergrip - зручна ручка для триподу Daiwa Presso Rods Stand, яка зробить його більш зручним і функціональним.
 5. Ножиці Daiwa Riggor AS-75F - пальці рибалки при роботі з Riggor завжди в безпеці - тильна поверхня лез закрита пластиковою накладкою, зручною для захоплення навіть замерзлими пальцями.

 


Вудилища Major Craft:

 1. Вудилище Major Craft FirstCast - вудилища рокфіш, що позиціонуються виробником як стартові моделі для знайомства з ультралайтових джигом.
   
 2. Вудилище Major Craft Benkei Casting BIC-692MH і Вудилище Major Craft Benkei Casting BIC-662MH - Серія сухих дзвінких Бассовом вудилищ.

3. Вудилище Major Craft Crostage CRX-T902MH - серія двухчастинних спінінгів на бланках середньо-швидкого і над-швидкого ладу з високомодульного вуглепластика. У лінійці є порожниста і вклеєна вершинка, остання дозволяє відстежити найакуратніші клювання обережної риби. Для зниження навантаження на бланк виробник встановив легкі пропускні кільця. Рознесена рукоять з полімерного матеріалу.
ІНШІ НОВИНИ
INTECH TOURNAMENT JIG STYLE PE X8
INTECH TOURNAMENT FEEDER N LEADER
День Рибалки - УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ!
Зниження ціни на японську жилку Intech Hit Nylon 50/150m!
Великий розпродаж силіконових приманок Bait Breath -50%!
НОВЕ НАДХОДЖЕННЯ легендарних вудилищ Yamaga Blanks
Допомога місту-герою Харкову
Зустрічайте новинку - Intech Tournament Feeder N Leader!
Відправити нам повідомлення: