Введите Ваш логин и пароль:
Введите Ваши данные:

Пароль должен быть не менее 6 символов длиной.

Отзыв:

Наши эксперты


баннер на акции
Чемпіонат України. Мормишка

Чемпіонат України. Мормишка


Якась вибірково-аномальна цього року видалася зима, бо достатньої товщини крига на середину зими замерзла, здається, лишень у Харківській області. Отож і вибору з місцем проведення ЧУ особливо не було. А тут ще й локдаун з усіма обмеженнями... Реально всеукраїнська першість перебувала під величезною загрозою скасування! Обміркували, зібралися, консолідували зусилля, ресурси та наважилися на проведення. На честь головного спонсору змагання носили офіційну назву «Flagman-Чемпіонат України». Представлю виключно своє бачення подій, що мали місце на Печенізькому водосховищі 22-24 січня цього року.
 

Погода здивувала. Чесно, й не пам’ятаю такого, щоб напередодні змагання температура опустилася до 26-ти градусів морозу, а уже в турах прийшла справжнісінька весна з +7. До честі усіх приїжджих команд (Київ та Київська область, Волинська, Рівненська, Тернопільська, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська та Миколаївська області) ніхто не знітився та не спасував перед труднощами. Справжній чоловічий характер та спортивну звитягу продемонстрували усі учасники!


Тренування хоч і припало на дуже різкий злам погоди (з -26 до +7), а все ж доволі чітко відкрило особливості лову та характер місцевої водойми. Обрана організаторами ділянка водосховища виглядала максимально рівнозначно і не приховувала чогось секретного, що могло би дати господарям суттєву перевагу. Хто не полінувався знайти протоколи, той зрозуміє, що для господарів ця вода не такою уже й привітною виявилася. Більш того, майбутні переможці тут провели, мабуть, більше часу, аніж харківські спортсмени. Але про усе по порядку.


Окунь, плітка та густірка з йоржами значилися основними мешканцями даної акваторії, відповідно їх і треба було наловити якнайбільше учасникам. Відверто, далеко не сама рибна ділянка водойми відводилася під зони, тож треба було добряче попотіти та посвердлити, аби дістати з-під криги рибку. Як показали подальші події, навіть кілограмову відмітку перетнути далеко не усім учасникам вдавалося. При цьому в зоні «А», наприклад, з легкістю перевалювали за 2 кг, а усім відомий майстер та мій хороший друг – Щевич Іван, майже 4 кг осилив у другому турі, впевнено виборовши золото!


Отже, Збірна Харківської області ФРСХО у складі Заяц Сергій, Сізон Олег, Воробйов Денис, Шувалов Юрій, Лисиця Олексій, Ізюмський Руслан, тренер-координатор – Бондар Сергій, координатори – Водяницький Костянтин та Меєрков Олександр була готова протистояти багаторазовим чемпіонам світу з Києва, Дніпра, Рівного, Луцька та інших областей. До бою!
Тур перший
Мені дісталася найвіддаленіша зона «Е», де улови прогнозувалися найскромніші. Проте мене це влаштовувало, бо основну ставку тут треба було робити на окуня, багато переміщатися, добурюватися, активно шукати та не залипати без зайвої потреби на одному місці. Не те, щоби інші того не вміють, але дана тактика мені дуже близька і саме таким чином 7 років тому я здобув перемогу на ЧУ в особистому заліку. Чом би й не повторити тріумф?


Так склалося, що моя зона була не лише малорибною, так ще й за розмірами найменшою, тому вже в середині туру свіжого місця для буріння фактично не залишилося. Це був суттєвий удар по моїх планах. Ще на тренуванні, думаю, всі зрозуміли, що рибі до вподоби ділянки з більшою глибиною, які і розбурили першочергово. У прив’язці до зон, скажімо, глибина в 3 метри була рибною, а вже 2,7 м – пустою.


Зробивши зі старту близько 20 лунок, замкнувши їх умовною кривою, я приступив до перевірки. Поодинокі клювання та вдалі підсікання неспішно наповнювали відділ для риби мого ящика, але темп такого наповнення не виглядав вражаюче. Хай і решта учасників не особливо-то ловили, але відомо – як ти не виблискуєш і маєш провали в клюваннях, то обов’язково знайдеться той, хто тебе обійде.


Не секрет, що біла риба зазвичай підходить не відразу і потребує масивного закорму, але Макій Андрій уже в кінці першої години вирвався вперед якраз за рахунок пійманих гарних густірок. Я одразу добурився та зрозумів швидко, що мої лунки знаходяться на більш мілкій ділянці, а отже шанси на підхід білої риби примарні. А тим часом три чемпіони світу – Жалнін Віктор, Стадніченко Віталій та Новгородський Денис, з якими мене звів жереб, очевидно, успішніше за інших збирали поодиноких окунців і мені нічого не залишалося, як робити те саме, періодично навідуючись на стартову базу та кут «імені Макія», котрий періодично виявлявся доступним для облову. А ще Новіков Антон непогано ловив наодинці поодаль від колег. Решта учасників більш скромно виступали.
Для максимального темпу обрав варіант з важкою мормишкою 2,5 мм та жилкою 0,058 мм. Може й варто було раніше перейти на мормишку 2,3 мм, бо холостих без повторів клювань відмічав достатньо, але що зроблено, те зроблено. Лунка за лункою пролітали в намаганнях зловити якнайбільше. Костя Водяницький на правах координатора моєї зони регулярно сповіщав мене про хід льодового побоїща в зоні «Е», а старший суддя зони – Копчак Сергій та його одеський колега повністю забезпечили Феміду.


Під кінець туру перехитрив таки гарного по спортивним міркам підлящика та плітку, фінішувавши загалом 5-им. Чесно кажучи, розраховував на більше, проте склалося саме так, як склалося. На превеликий жаль, лишень Юра Шувалов у нашій Збірній проявив себе по-справжньому якісно і став 2-им, тож Харківська команда могла тепер розраховувати хіба-що на бронзу, та й то при дуже вдалих розкладах.Тур другий
Відступати, як кажуть, нікуди, та й ризикувати бездумно виглядало дурною справою. За жеребом мені знову дісталася віддалена зона «D», де біла риба малочисельна і не спроможна кардинально перебити окуневий гандикап. Як і до цього, розбурився доволі широко, аби якнайшвидше зрозуміти рельєф та ділянки хоч трішки більшої концентрації риби. Стартове розбурювання завершив найпершим. В моєму активі уже було два окуні, коли учасники лишень почали опускати свої мормишки під кригу.


Навіть з урахуванням моєї мобільності частину лунок суперники перевірили ще до мого підходу туди. Хай це й не зовсім по джентельменськи вважається та правилами не заборонено, якщо лунки не позначені прапорцем. А як же ти їх усі захистиш, коли прапорців у тебе лише два? Один з них я залишив на стартовій базі з надією, що до краю зони рано чи пізно підійде біла риба і це стане солідним доповненням до окуневого доробку.


Смугастий зі старту клював доволі непогано, на двох з трьох лунок вдавалося спіймати рибу. Зі слів нашого координатора – Бондаря Сергія, мені не варто було нічого у своїх діях змінювати. Перепелиця Роман та Сидорякін Влад – звісно, знані майстри, та й у них справи не йшли геройськи. От і добре!
Накинувши коло зі своїх лунок і зібравши перший врожай з окунів, я забіг на стартову базу, де кивочок впевнено випрямився, лиш тільки мормишка досягла дна. Є! Хтось дуже впевнений у своїх силах потягнув униз, так що я ледь встиг ослабити і без того не затягнутий гвинт на шпулі вудки.
Це підлящик, втрата якого хоч і не виглядала би смертельною подією, та все ж до лав невдах, у котрих бонусна риба зійшла чи обірвала, мені потрапити не хотілося. Під час виважування неодноразово ловив себе на думці, що будь-яке секундне хвилювання чи азарт з панікою легко би звели нанівець усі намагання, тож тримав себе в руках настільки міцно, наскільки це робить пияка з пляшкою. Хвилини зо три, мабуть, я «доїв» жилкою 0,058 мм підлящика, поки того зрештою не підхопив рукою у лунці. Бонус мій! Поїхали далі.


Приховати затяжне виважування можливостей не було, тож деякі суперники уже були поруч в намаганнях і собі долучитися до щасливчиків з сопливцями в улові. Смачно докормив сумішшю насадки та кормового мотиля та й пішов збирати окунців далі, залишивши лунку під пильним наглядом прапорця.
Одразу хотів би відзначити надвисокий рівень суддівства, що власне й не виглядало дивиною, адже майже усі старші судді зон мали величезний досвід та національні категорії. Сиротенко Сергій, Бабунов Андрій, Левченко Віталій, Шамрай Микола, Копчак Сергій та інші чітко й впевнено «розрулювали» будь-які спірні питання. Доречи, суддівська колегія загалом була представлена харків’янами, киянами, тернополянами, одеситами та полтавчанами, так що ніхто не міг дорікнути за лояльне ставлення до когось.


Не пам’ятаю точно, скільки й де саме мені пощастило доловити, уже достатньо охолонувших до їжі окунів, як на моїй суперлунці знову таки клюнув підлящик. Уже після церемонії зважування я зрозумію, що ці два бонуси ні стілечки не змінили б мого місця в зоні (окунів ловити мені вдавалося теж вправно), але зараз я традиційно увімкнув максимальну концентрацію та уважність, абстрагувавшись повністю від заздрісних коментарів суперників. Тут все чесно, бо я теж радію, коли у суперника сходить риба. Виважував без поквапу, бо жилки-паутинки не пробачають поспіху та помилок, і мав зрештою успіх. Якраз і ведуча прямої трансляції – Ольга Кубанська зі своїм напарником підійшли до нашої зони, професійно висвітлюючи події турніру. А згодом і майстер фото-та відео справи – Куров Олексій, доповнив яскраву колекцію світлин чемпіонату. Його роботи, доречи, й представлені в даному звіті.


Не хочу здатися хвальком та вже за годину до фінішу розумів, що моє місце не повинне бути нижче другого, а перемога в зоні дуже реальна. Можливо вона б і сталася, якби на останній хвилині матчу я б реалізував легеньке клювання і та рибка затягнула на 40 г чи більше. А так зону взяв Міхненко Олександр, котрий разом зі Щевичем І. витягнули Рівне на срібний п’єдестал. Молодці!


Харківська область зайняла за підсумком провальне 9-те місце. Безперечно, яскравим та вдалим можна назвати хіба-що виступ нашого молодого Шувалова Юри, котрий став 4-им серед кращих українських мормишечників. Моя 8-ма підсумкова сходинка, хай і не геройська зовсім, та теж дозволяє дивитися з оптимізмом в плані відбору до лав Збірної України. Хай ця наша невдача стане гарним уроком на майбутнє! Як на мене, у нас складається гарний колектив, і перемоги ще прийдуть.
Щиро вітаю усіх учасників Flagman-Чемпіонату України, а особливо призерів. В особистому заліку перемогу здобув Щевич Іван, срібло – Макій Андрій, бронзу – Зайко Олексій.


У командному підсумку неймовірну жагу до перемоги проявили спортсмени із Запоріжжя, друге місце вирвала Рівненська область, а третє – Дніпропетровська.


Окремо хотів би відзначити організаторський талант Заяц Сергія, котрий виступив, безперечно, ключовою фігурою в підготовці цього заходу, а компанію Флагман – за підтримку спортивного руху нашої країни!
До нових зустрічей на твердій та рідкій воді!


 Фото Курова ОлексіяРубрика:  Отчеты о рыбалке

Рубрики


баннер на каталог

Узнайте первыми о публикации новых отчётов

Календарь

Облако тегов

;жерех «FishingStock Team» All-range PE X4 Amigo Amigo 110SP antem Assassin 80F Bait Breath Bait Breath bugsy Bait Breath Curly Grub Bait Breath Egg Tail Shad Balance 72SP Battle Whip Battle Whip BW-TR77M BeTanCo Bitstream Booby Booby 50F Buffet FF50 Bugsy Bugsy 3" Bys Craw Curly Grub Curly Tail Dandy 70SP Dandy 90SP E.T. Shad Egi-Metal Fatty Minnow Fatty Minnow 70 SP Fish Curly Fish Tail Fish Tail Ringer Fish Tail Shad FishingStock FishingStock Team FishingStock Барабой соревнование Furious Intech G-Soul X4 Upgrade Hydro Jack 50F Intech Intech All-range Intech Exseed PE X-8 Intech Furios Intech Furious Intech Shock Leader Intech Turborib Invision Invision Ice Line LB Minnow LB Minnow 80SP Long Heel Mebius Megabite Megabite Balance 72SP Megabite Booby50F Megabite Fatty Minnow Megabite hydro Jack 50F Megabite Mystic Mosya Needle Ninja Noike Noike Ninja Noike Ninja 2" OneUp Shad Rush Craw Samba Samba 100SP Samba 400SP Sawamura Sawamura OneUp Shad Seaguar Shad Tail Shad Tail Slim Sizon Sl-Remix Sl-Remix 4" Slim Curly Slim Shad T.T. Shad T.T. Shad 2.8" Tackle House Bitstream SMD 95S Tackle House Bufet trout Trout Cup Troutmania 2017 TT Shad Turborib UFL UFL 2017 UFL 2018 Vahfook Vanfook various reborn Virtual Craw Yamaga Blanks Yamaga Blanks 65Ti Yamaga Blanks 83TZ Yamaga Blanks BLC76TZ Yamaga Blanks BLC83Tz YGK Cherum Ambercord SG YGK G-Soul X4 Upgrade yGK Upgrade активна щука апрельский спиннинг ареа-ловля Артемовка балансиры Белые камни береговая рыбалка береговий спінінг береговий твічинг бесклевье Биг фиш блесна блиц-рыбалка бой жереха большая вода Бренд Raid бровка быстрины бычки бюджетные приманки в коряжнике на силикон и воблеры в тени деревьев варианты весенний спиннинг весенняя рібалка весна весною за судаком весняний спінінг весняний судак виброхвост виброхвосты виды воблером воблер воблер-дайвер Воблери міноу воблеры воблеры Megabite воблеры минноу воблеры-поверхностники Вовкове Вовковое озеро водохранилище возобновить клев волеры волочение впечатления все для рыбалки всеукраинские соревнования выбор выбор катушки Выбор снасти выбор спиннинга Выставка FishingStock глиссеры глкбоководные крэнки глубина глубоководные крэнки глухозимье голавль голавль на спиннинг горбатовка горбачи Грунь-Ташань дальняя дистанция дамба декабрь джиг джиг-ловля джиг-спиннинг джиговая рыбалка для начинающих для новичка Днепр Днепродзержинское дождь Донец Донная ловля жара жерех жерех и окунь в мае жерех на спиннинг жерлицы За весняним окунем За окунем восени за осінньою щукою За преднерестовой щукой за судаком в августе за судаком восени за хижаком після нересту за щукой за щукой с лодки за щукоц за щукою восени заливы замечания замечания и выводы запрессингованные места зима зимний джиг зимний омут зимний спиннинг зимний твичинг зимняя рыбалка зимняя рыбалка жерлицы зимова риболовля Зимовий джиг зимовий спінінг зимой со льда зловити окуня змагання золото золотые медали инертная щука Кайфовое местечко Как выбрать плетенку как поймать Как поймать жереха Как поймать летом щуку Как поймать окуня как поймать пассивного хищника как поймать плотву как поймать речную щуку как поймать сома на выползка как поймать судака как поймать судака и окуня Как поймать судака летом как поймать судака на рака как поймать щуку как поймать щуку в корягах как поймать щуку на ратлин Как поймать щуку на сплаве Как поймать щуку ранней весной Каменское Камплица карподром жуки катушки для джига катушкиб шнуры класификация коли щука не клює команда Команда FishingStock Team короткая рыбалка коряги коряжник котел край русла краснопавловка Кременчугское Кременчугское вдхр. Кременчугское водохранилище кренки крєнки крупная щука крупные экземпляры крупный окунь крэнк крэнки Кубок кубок содружества кубок Украины Кубок Украины 2016 кубок Харькова кубок чемпионат лайт легкие приманки лед ледостав леска Intech леска YGK Cherum Ambercord SG летние минноу летний окунь летний спиннинг летний спиннинг на большой воде летний сплав летний судак летняя жара летняя рыбалка лето лето 2016 лето-осень лещ на мормышку Лисица Алексей літний спінінг літній головень на спінінг літній спінінг літня риболовля Лов весняної щуки лов воблерами лов окуня лов хижака лов щуки ловля в заливах ловля в коряжнике ловля в мае на воблеры ловля в тени ловля в тенистых местах ловля весной судака на сапиннинг ловля воблерами ловля возле водорослей ловля возле ямы ловля голавля ловля голавля в мае ловля голавля летом ловля горбача в толще ловля джигом весной ловля жереха ловля жереха летом ловля з криги ловля карпа со льда ловля крупой щуки ловля летом на воблеры ловля леща ловля на балансиры ловля на балансиры щуку ловля на воблери ловля на микроджиг ловля на мормышку леща ловля на мормышкуб подледная рыбалка ловля на рака Ловля на спиннинг ловля окуня ловля окуня в октябре ловля окуня в сентябре ловля окуня в толще ловля окуня и судака ловля окуня и щуки ловля окуня летом ловля окуня на мормышку ловля окуня осенью ловля осенней щуки ловля плотвы ловля плотвы со льда ловля риби на мормишку ловля с берега ловля с дамбы ловля с лодки ловля со льда ловля сома ловля спиннингом ловля спиннингом в предзимье ловля спиннингом летом ловля спиннингом на раков ловля спиннингом на реке Псел ловля спиннингом щуки ловля судак и щуки осенью ловля судака ловля судака в июле ловля судака в корягах ловля судака в марте ловля судака весной ловля судака и жереха ловля судака и щуки Ловля судака і окуня восени ловля судака на большой воде ловля судака на пруду ловля судака осенью ловля у берега ловля форели ловля хижака ловля хищника в июне ловля хищника в марте ловля хищника в тени Ловля хищника зимой ловля хщника ловля щуи ловля щуки ловля щуки в июле ловля щуки в корчах ловля щуки в корягах ловля щуки в коряжнике ловля щуки в мае ловля щуки в ноябре ловля щуки в оттепель ловля щуки в сентябре ловля щуки в траве ловля щуки в холода ловля щуки весной ловля щуки и голавля ловля щуки и окуня ловля щуки и судака ловля щуки і судака ловля щуки летом ловля щуки на воблеры ловля щуки на комерчесском водоеме ловля щуки на мелководье ловля щуки на реке ловля щуки на Северском Донце ловля щуки на спиннинг ловля щуки осенью Ловля щуки осенью с лодки ловля щуки ранней весной ловля щуки с лодки Ловля щуки спінінгом ловля язя на спиннинг лодка лодочная рыбалка лодочный турнир лучшие воблеры лучшие приманки лучшие силиконки лучший виброхвост лучший крэнк лягушки май майская рыбалка майский джиг малая глубина малознакомая местность март медали мелкие приманки мелкий виброхвост мертвый твичинг места места ловли микроджиг микроколебалки минноу мироджиг міноу мнение мои рыболовные ошибки мои шнуры мормышка мормышка Intech мутная вода На Десне на зимних точках на малознакомой местности на мелководье на Псле наблюдения наблюдения автра наблюдения и опыт неожиданный сюрприз новинака новинка Новинка от Bait Breath новичку на заметку Новые силиконовые раки новый водоем новый шнур ночная рыбалка ноябрь о снастях О торговой марке Intech обзор обзор крэнков обзор Мегабайт обзор приманок Обзор судаковых приманок обзор топ-крэнков озера. переде ледоставом. твичинг озеро окуневый котел Окунь Окунь біля дна окунь в июне окунь в марте окунь в ноябре окунь в сентябре окунь взимку окунь и судак в июне окунь на мормышку окунь на поверхні окунь на спінінг окунь с поверхности окунь у березні окунь у поверхности окунь-горбач окуня описание воблеров Raid опыт опыт и мысли автора опыт и наблюдения опыт и практика осеннее похолодание осенние озера Осенние Печенеги 2016 осенние приманки осенний окунь осенний спиннинг осенний судак осення пора осенняя ловля щуки осенняя река осенняя рыбалка осенняя щука осень Осінній спінінг осінній спінінгб зимовий спінінг осінній судак осінній твічинг осіння щука осінь Оскол-2017 Оскольский окунь 2017 особенности ловли особенности ловли окуня особенности рыбалки особенности спиннинга особливості спінінга в червні особливості спіннінга літом от автора отзыв отзывы отзывы о шнурах открытый и закрытый монтажи отличная рыбалка отличный клев отличный улов оттепель отчет отчет с рыбалки охота за жерехом охота за клыкастым в сентябре охота за судаком охота за трофеем охота на жереха охота на трофея очень уловистая приманка пасивна щука пассивная щука перемены Печенеги Печенежский окунь підлідна риболовля плавная подача платник платники плотва плотва на мормышку победа победы поверхностная ловля поганий кльов подбор подбор массы огрузки подготовка к рыбалке подледная ловля подледная рыбалка подтянуть стаю поздняя зима поздняя осень поимка щуки и жереха поиск поиск судака попперы посленерестовый клев ппредзимняя пора правильная снасть практика предзимняя пора предзимье преимущества приманка-новинкаб съедобная резина приманки приманки Intech приманки виброхвосты приманки для судака проводки проводки в зимнем спиннинге проводки раков прочные снасти пруд пруд Fish Curly пруд-охладитель прудовая щука прудовой судак Псел пьедестал. Спиннинг 2019 равномерная проводка рак раки ракообразные ранневесенний спиннг ранневесенняя оттепель ранневесенняя щука Ранняя весна расцветка воблеров река рекомендации рекомендации для новичка рекорд речной лайт речной омут речной сплав речной троллинг рибалка і спінінг риболовля риболовля в холодну пору ріка ріка Псел річкова щука ровное дно руслова брівка русловая щука рыбалка рыбалка в мороз рыбалка в январе рыбалка для души рыбалка на водохранилище рыбалка на жереха рыбалка на реке рыбалка на реке Псел рыбалка с лодки рыбалка со льда рыбалка со спиннингом рыболовные ситуации рыболовный спорт сборная области свинец или вольфрамб достоинста Северский Донец секреты семейный отдых сентябрь серебро Сизон Олег силикон Силиконовые бычки силиконовые приманки Силиконовые раки силікон силіконові приманки як зловити щуку влітку ситуации на рыбалке слаг слаги слаго-виброхвост снасти снасти для микроджига Снасть на окуня снасть на щуку снвсти со спиннингом за щукой советы советы и практика советы и рекомендации советы из практики советы начинающим советы по выбору советы. рекомендации соревнование соревнованиеб Горбатовка соревнования соревнования по форели Софіївка спиннинг спиннинг в августе спиннинг в апреле спиннинг в жару спиннинг в конце осени спиннинг в мае спиннинг в марте спиннинг весной спиннинг весной и летом спиннинг для джига спиннинг для микроджига спиннинг летом спиннинг на косе спиннинг на реке спиннинг осенью спиннинг с берега спиннинг с лодки спиннинговая ловля спиннинговая рыбалка спиннинговая рыбалка на реке спиннинговые удилища спиннингс лодки Спіймати весняного судака спіймати окуня Спіймати окуня у червні спінінг влітку Спінінг з човна Спінінг навесні спінінг у травні спінніг влітку сплав сплав по річці спогади спортивный спиннинг спортивный турнир сто щук ступенька судак судак в августе судак в корчах судак в корягах судак в коряжнике судак в мае судак в ноябре судак весна спиннинг места ловли судак весной судак возле русла судак и окунь в декабре судак на мелководье судак на спиннинг судак на спінінг судак осенью судак спиннинг приманки проводки судак та щука взимку судака судаковая рыбалка судаковая снасть супер виброхвост супер-приманка схемы ловли схемы ловли спиннингом съедобка съедобные черви съедобный виброхвост съедобный рак тактика поиск твистер твистеры твичинг Твічинг влітку Твічинг восени тень Терновая тест тест новинок тест нового шнура тест приманок тестирование тестирование новинок тестирование приманок топ-приманка Топ-приманки топ-проводки в микроджиге топ-пятерка крэнков точка для прицеливания травянистое мелководье травянистые мелководья три пути по бесклевью троллинг турнир турнир L. Baits уловистые места универсальная снасть универсальные приманки фаворит летнего сезона фестиваль фидер финал флюорокарбон флюорокарбоновый поводок форелевый турнир форель хит-парад приманок хищник Bait Breath хищник на глубине хищник на спиннинг холодная вода хороший клев чемпионат Чемпионат Украины чемпионат Харькова чемпионство Чемпіонат України черви чистая вода шнур шнур 2016 шнур для спиннинга шнуры щука щука в декабре щука в кувшинке щука в октябре щука в траве щука взимку щука возле ямы щука и окунь в августе щука микроджиг Bait Breath Fish Tail Furious Intech Yamaga Blanks 83Tz Щука н спінінг щука на воблери щука на джиг щука на ледяном мелководье щука на малой глубине щука на платнике щука на річці щука на спиннинг щука на спінінг щука на твічинг щука на течении щука над травой щука пассивна щука перед нерестом Щука у квітні щукарь щуку в кряжнике щуку на спінінг щуку на спінінг в корчах щучий коряжник щучий платник щучий сезон щучий сплав щучьи коряжники як зловити окуня як зловити судака як зловити щуку як зловити щуку влітку Як правильно твічингувати як правильно твічити Як спіймати головня Як спіймати окуня як спіймати окуня взимку як спіймати осіннюю щуку як спіймати судака Як спіймати судака та щуку як спіймати хижака як спіймати щуку Як спіймати щуку в корчах як спіймати щуку весною як спіймати щуку на твічинг японские воблеры